Czy można znaleźć pracę w 30 sekund?

Podjęcie nowej pracy i odnalezienie się po studiach na rynku pracy jest nie lada wyzwaniem. Jak wiadomo, dla młodych ludzi najtrudniejszy jest pierwszy krok. Dlatego szczególnie ważne jest, żeby merytoryczne przygotowanie kandydata, aby spełniał on wymagania rekrutera na dane stanowisko.

Wchodzenie w dorosłość, odpowiedzialność, nabywanie doświadczenia zawodowego, a przy tym poznawanie wielu nowych i interesujących ludzi to wyzwania, którym można lepiej sprostać mając pod ręką odpowiednie narzędzia. W odpowiedzi na potrzeby studentów szukających swojego miejsca na rynku pracy, firma Paretti stworzyła innowacyjny system rekrutacyjny, który oficjalnie startuje 18 marca.

Warto zadać sobie kilka ważnych pytań, zastanowić się czego szukacie i jak możecie to osiągnąć.

• Czy należysz do grona studentów poszukujących pracy na opolskim rynku w 2019?
  • Obecnie ok. 20 000 kandydatów jest w podobnej sytuacji. Bez obaw, specjalnie dla Was została stworzona aplikacja ułatwiająca to zadanie.
  • Czy słyszałeś o aplikacji PARETTi?
  • To aplikacja mobilna na systemy iOS oraz Android, która powstała przy współpracy z firmą ShiftMe, a która bazuje na wieloletnim doświadczeniu w branży HR, setkach rozmów kwalifikacyjnych i wielu latach współpracy z firmami zatrudniającymi nowych pracowników. Dzięki prostej, intuicyjnej obsłudze systemu rekrutacyjnego, bardzo szybko znajdziesz interesujące Cię oferty pracy i zdecydujesz o aplikacji na dane stanowisko.
  • Czy wiesz, że podjęcie pierwszej pracy nie musi wiązać się z ogromnym stresem?
  • Aplikacja zapewnia szybki feedback w komunikacji pracodawca-pracownik, skraca proces rekrutacji i organizacji dokumentacji oraz przypomina o zaplanowanych zleceniach – prowadzi krok po kroku.
  • Ile to kosztuje?
  • System jest całkowicie bezpłatny dla wszystkich osób poszukujących pracy.
  • Jak to możliwe, że aplikacja skraca proces rekrutacji i zatrudnienia?
  • Jeżeli posiadasz już umowę ramową w firmie Paretti to nie potrzebujesz szukać innej strony internetowej, aplikować, czekać na odpowiedź i umawiać się na kolejne spotkania rekrutacyjne. Wszelkie formalności można załatwić mobilnie poprzez aplikację nie wychodząc z domu.
  • Czy aplikacja umożliwia kontakt z pracodawcą?
  • Poprzez aplikację można kontaktować się z pracodawcą, sprawdzić terminarz godzin pracy, przyjmować i wysyłać informacje o zmianach i ostatecznie otrzymywać informacje rozliczeniowe, planery czy grafiki. Wszystko pod ręką w Twoim telefonie, w Aplikacji PARETTi.
  • Zainteresowany?
  • Zadzwoń do nas tel. 77 440 25 25 lub napisz biuro@paretti.pl