fbpx

III Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Kreatywność w Zarządzaniu w XXI wieku”

Zapraszamy na III Ogólnopolską Konferencję Naukową pt: Kreatywność w Zarządzaniu w XXI wieku (Innowacje – Biznes- Kapitał Ludzki – Marketing – Logistyka), która się odbędzie w dniu 7 maja 2018 roku w Hotelu Fero Express, ul. Bolesława Śmiałego 60 30-398 Kraków.

Zapraszamy do przedstawienia referatów związanych z kreatywnością występujących w różnych dziedzinach nauki. Przyjmujemy referaty związane z innowacjami, biznesem szeroko rozumianym, kapitałem ludzkim marketingiem i logistyką.

Wynikiem konferencji będzie możliwość publikacji w czasopiśmie 12 pkt Ekonomika i Organizacja Przedsiębiorstw ORGMASZ, czasopismo anglojęzyczne Word Scientific News 6 pkt, publikacja w monografii współautorskiej 25 pkt lub w monografii 5 punktów. Autor decyduje sam z jakiej formy ma zamiar korzystać.

W ramach konferencji uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnego szkolenia pt: Kreatywność w nauce
i biznesie kluczem sukcesu realizowanego przez KLASTER BIZNESÓW KREATYWNYCH oraz uczestnicy w dniu konferencji  będą mieli możliwość wyboru monografii naukowej profesorskiej z 2018 roku.

Monografie do wyboru:

  • ZZL na zakręcie – zarządzanie przez pomiar czy aktywacja kreatywności zróżnicowanych kadr? Autor Beata Jamka
  • Naukowe i praktyczne podejście do potrzeb oceny, realizacji i przewidywania skutków zmian na podstawie intelektualizacji” (na przykładzie firm naftowych i gazowych Ukrainy) Autorzy Swiatosław Kiś, Volodymyr Humeniuk Joanna Jasińska  i Viktor Petrenko
    Monografie do wyboru zostaną wydawane bezpłatnie dla uczestników w ramach konferencji.

 

PLAKAT KONFERENCJI DO POBRANIA