ONLINE: Podstawowe zasady tworzenia CV! | 26.03.2020

Aktualizacja z dn. 20.03.2020 r.: Zaplanowaliśmy z Wami szkolenie wirtualne – spotkamy się przed ekranami komputerów, tabletów i smartfonów. Szkolenie zostanie przeprowadzone online, zgodnie z harmonogramem.

Uczestnicy szkolenia otrzymają link na adres e-mail podany przy rejestracji.

Do zobaczenia!

Aktualizacja z dn. 10.03.2020 r.: Zgodnie z zarządzeniem JM Rektora Uniwersytetu Opolskiego w związku z zagrożeniem COVID-19 informujemy, że jesteśmy zobowiązani odwołać zaplanowane szkolenia i wydarzenia. O nowych terminach informować będziemy na stronie internetowej Akademickiego Centrum Karier.

Nie przygotowałeś jeszcze swojego CV? Nie masz doświadczenia zawodowego? Zastanawiasz się jak napisać swój pierwszy dokument? Zaczynasz przygodę z rynkiem pracy i chcesz dowiedzieć się jak uniknąć podstawowych błędów podczas tworzenia dokumentów aplikacyjnych?
Nic się nie martw! Dowiesz się, jak stworzyć CV od podstaw.
Na szkoleniu Poznaj zasady tworzenia CV! dowiesz się:

• Czym jest profesjonalny dokument?
  • Jak wygląda podstawowa struktura CV?
  • Jakie elementy CV są obowiązkowe, a z których można zrezygnować?
  • Jakich błędów nie popełniać?
  • Jak rozpoznać swoje mocne i słabe strony oraz jak wykorzystać tę wiedzę w przyszłości!

Szkolenie skierowane dla osób, które:

• Nie posiadają doświadczenia zawodowego,Chcą dowiedzieć się jak stworzyć swój pierwszy dokument aplikacyjny,
  • Planują uzyskać praktyczną wiedzę dotyczącą tworzenia dokumentów aplikacyjnych i procesu rekrutacji.

Szkolenie prowadzone online.
Uczestnicy szkolenia otrzymają link na adres e-mail podany przy rejestracji.

26 marca 2020, godz. 13:00 – 14:00