fbpx

Konkurs stażowy dla studentów

Agencja Marketingowa NPROFIT już od ponad dziesięciu lat świadcząca usługi w oparciu o naukową metodę SEO, właściciel platformy Terdeals.com ogłasza konkurs stażowy na stanowisko copywriter.

ZADANIE KONKURSOWE

Zadaniem uczestników jest przygotowanie rankingu produktów, uwzględniając wyniki porównywarek cenowych. Można się kierować m.in. kryterium popularności lub cenowym. Ranking musi składać się z opisów pięciu wybranych produktów, a każdy z nich powinien zawierać 1000 znaków ze spacjami (łącznie 5000 znaków ze spacjami).

ZADANIA PODCZAS STAŻU
Stażysta będzie odpowiadał za:

  • przygotowanie treści zgodnie z zasadami SEO na potrzeby nowego projektu – Terdeals.com,
  • współpracę ze specjalistami ds. SEO,
  • aktywne włączenie się w pracę działu SEO.

OFERTA
Stażysta podczas płatnego stażu zdobędzie wiedzę i doświadczenie z zakresu:

  • copywritingu,
  • pozycjonowania,
  • reklamy internetowej.

ZGŁOSZENIA I REGULAMIN
Kandydat jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem konkursu, przygotowania zadania oraz przesłania go wraz z CV na adres: marketing@nprofit.pl do dnia 16 października 2020 r.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 23 października 2020 r.

Agencja NPROFIT (Nprofit.pl) – świadczy usługi w oparciu o naukową metodę SEO. Od ponad 10 lat pomaga pozyskiwać klientów za pośrednictwem wyszukiwarki Google. Obecny kilkudziesięcioosobowy i międzynarodowy zespół specjalistów posiada czynny udział w sukcesie ponad 500 przedsiębiorstw. Działając w zakresie marketingu internetowego, oferuje między innymi prowadzenie procesu pozycjonowania, kampanii Google Ads, działania z zakresu PR, czy promocji w mediach społecznościowych. Jakość usług potwierdza ranking e-Gazele Biznesu, czyli najdynamiczniej rozwijających się małychi średnich firm e-commerce, w którym NPROFIT znalazł się już po raz piąty. Agencja przestrzega zasad etyki w biznesie i – co ważne – funkcjonuje także w oparciu o koncepcję społecznej odpowiedzialności biznesu. Wspiera zarówno lokalne organizacje charytatywne,jak i ogólnopolskie inicjatywy.