fbpx

Letnia Szkoła Giełdowa Go4Poland

Tygodniowy wyjazd, intensywny program szkoleniowo – warsztatowy dedykowany 25 Laureatom Programu Go4Poland – Wybierz Polskę!

 • 7 dni intensywnego programu,
 • warsztaty, panele dyskusyjne, wykłady, rozmowy z ekspertami, networking,
 • kontakt z wybitnymi specjalistami i ekspertami m.in. z zakresu rynku kapitałowego, innowacji, startupów i NewConnect oraz biznesu reprezentowanego przez Partnerów,
 • Partnerem Merytorycznym Letniej Szkoły Giełdowej Go4Poland jest CFA Society Poland,
 • Partnerem Strategicznym Letniej Szkoły Giełdowej Go4Poland jest PKN ORLEN.

Co zrobić, by wziąć udział?
Letni Szkoła Giełdowa Go4Poland dedykowana jest Laureatom Programu.

 • Jesteś Laureatem?
  Zaloguj się na swoje konto na portalu www.go4poland.pl i wypełnij formularz rejestracyjny dotyczący udziału w Letniej Szkole Giełdowej.
 • Nie jesteś jeszcze Laureatem Go4Poland?
  Jeśli jesteś Polakiem, masz nie więcej niż 26 lat, studiujesz za granicą (również w ramach Programu Erasmus), znasz biegle język angielski – wystarczy, że zarejestrujesz się na portalu: www.go4poland.pl/zarejestruj i podczas zgłoszenia zaznaczysz chęć udziału w kursie Letniej Szkoły Giełdowej.
  Program „Go4Poland – Wybierz Polskę” to wiele korzyści! Celem jest zachęcanie Polaków studiujących za granicą do planowania ścieżki kariery w polskich i międzynarodowych firmach oraz instytucjach publicznych działających na terenie Polski. Fundacja GPW współpracuje w tym zakresie ze środowiskiem biznesu i administracji. Realizacji misji Programu służą takie narzędzia jak: letnie staże, warsztaty, czy mentoring. Partnerzy oraz Laureaci Programu co roku są uczestnikami konferencji „Twoja kariera – kierunek Polska”, która odbywa się na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

​Zgłoszenia do 7 czerwca!
Więcej informacji o programie: www.go4poland.pl