fbpx

Mistrzowski Staż w biurze tłumaczeń – weź udział w konkursie i wygraj płatny staż!

Mistrzowski Staż” to konkurs organizowany przez biuro tłumaczeń Diuna Language Services, w którym do wygrania jest staż na stanowisku: tłumacz języka niemieckiego. Staż jest płatny, a jego odbycie wiąże się ze zdobyciem bardzo przydatnej na rynku wiedzy. Stażysta nabędzie wiedzę z zakresu tłumaczeń audiowizualnych, patentowych, prawniczych, finansowych, technicznych, marketingowych, medycznych, a także transkreacji i lokalizacji gier wideo oraz tłumaczeń oprogramowania oraz stron www.

Misją biura jest edukacja nowych pokoleń tłumaczy. Diuna Language Services – choć obecne jest na rynku usług lingwistycznych od 10 lat – pamięta trudne początki pracy tłumacza, dlatego teraz udziela wsparcia młodym, zdezorientowanym tłumaczom wchodzącym na rynek pracy, stawiającym pierwsze kroki w branży.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy:

https://diuna.biz/mistrzowski-staz/

Oferowane wsparcie


Grupa na Facebooku początkujący tłumacze to przestrzeń, w której można otrzymać wsparcie i wymieniać się doświadczeniami nt pracy w zawodzie: https://www.facebook.com/groups/660249508140827/

O biurze tłumaczeń Diuna Language Services


To duże i nieszablonowe biuro tłumaczeń. Zajmuje wysokie miejsca w polskich i światowych rankingach. Wykonuje wysokiej jakości tłumaczenia we wszystkich dziedzinach. Należy do światowego stowarzyszenia Elia oraz polskiej organizacji POLOT, które zrzeszają firmy świadczące usługi lingwistyczne. Początkowo biuro tłumaczeń specjalizowało się w tłumaczeniach patentów, szybko jednak rozwinęło zakres obsług i w tej chwili wykonuje wysokiej jakości tłumaczenia we wszystkich dziedzinach.

Kontakt


Facebook: https://www.facebook.com/diunaLSP/

Grupa wsparcia początkujących tłumaczy: https://www.facebook.com/groups/660249508140827

Strona www: https://akademia.diuna.biz/strefa-tlumacza/

Aplikacja na staż: https://diuna.biz/mistrzowski-staz/