Mobilne doradztwo zawodowe – co to takiego?

To indywidualne spotkania z doradcą zawodowym mające na celu przygotowanie studentów Uniwersytetu Opolskiego do swobodnego wejścia na rynek pracy.

Podczas spotkań doradczych istnieje możliwość poprawienia oraz stworzenia dokumentów aplikacyjnych, uzyskania informacji związanych z rynkiem pracy oraz ofertami pracy.
Studenci mają możliwość skonsultowania swojej ścieżki kariery, uzyskania porad oraz wskazówek.

• Spotkania są bezpłatne i odbywają się w Twojej przestrzeni na Uniwersytecie Opolskim,
  • Doradca zawodowy w wyznaczone dni dostępny jest od godziny 9.00 do godziny 12.00.
  • Harmonogramy udostępniane są na bieżąco na facebook’u oraz stronach Internetowych konkretnego Wydziału,
  • Na spotkania nie obowiązują zapisy,
  • Doradca zawodowy jest mobilny pomiędzy Wydziałami.

Mobilne Doradztwo Zawodowe dołącz do wydarzenia na facebook’u i bądź na bieżąco!