Mobilne Doradztwo Zawodowe – rusza nowy cykl spotkań z doradcą zawodowym. Sprawdź kiedy będziemy na Twoim Wydziale!

Czym jest Mobilne Doradztwo Zawodowe?

Są to indywidualne spotkania z doradcą zawodowym mające na celu przygotowanie studentów do swobodnego wejścia na rynek pracy.

Podczas indywidualnych spotkań w przestrzeni, w której na co dzień odbywają się zajęcia, istnieje możliwość poprawienia oraz stworzenia dokumentów aplikacyjnych, uzyskania informacji związanych z rynkiem pracy oraz ofertami pracy.

Dla kogo?

Cykl spotkań z doradcą przeznaczony jest dla studentów, którzy chcą doraźnie skorzystać z oferty doradcy zawodowego, poznać ofertę Akademickiego Centrum Karier, zarejestrować się w serwisie z ofertami pracy i staży, zaplanować miejsce praktyk studenckich, a także porozmawiać o   swoich planach  zawodowych i uzyskać wskazówki poruszania się po rynku pracy.

Koszt?

Cała oferta Akademickiego Centrum Karier jest bezpłatna – spotkania w ramach Mobilnego Doradztwa Zawodowego również.

Kiedy i gdzie?

Konsultacje odbywają się na wszystkich wydziałach Uniwersytetu Opolskiego. Twojego wydziału chwilowo nie ma ww harmonogramie? Zgłoś się do nas!

Szczegółowy harmonogram spotkań będzie publikowany na stronie w zakładce “Doradztwo zawodowe” oraz na facebookowym profilu Akademickiego Centrum Karier.

Zapisy? Brak!

Indywidualne spotkania w przestrzeni UO nie wymagają zapisów – idea jest taka, aby w przerwach między zajęciami studenci odwiedzali punkt Mobilnego Doradcy Zawodowego i uzyskiwali kompleksową poradę.

Konsultacje będą możliwe przez cały dzień w godzinach 10-15.

Spotkania w Akademickim Centrum Karier