Na spotkaniu będziesz miał okazję poznać

• Krótki opis kariery zawodowej prelegentów. Zwięzła charakterystyka firmy ista Shared Services Polska Sp. z o.o – czym się zajmujemy? Jakie mamy Benefity? Czym się wyróżniamy od innych firm?

• Terminowe i precyzyjne zarządzanie korespondencją klientów daje możliwość szybkiego i skutecznego rozwiązywania zapytań i zleceń przychodzących drogą mailową.

• Prezentacja narzędzia do archiwizacji oraz procesów wykonywanych w firmie.

• iSS oferuje płatne staże dla studentów ostatniego roku. Przedstawienie oferty studentom.

Prelegenci to:

Patrycja Flak – absolwentka Uniwersytetu Opolskiego, kierunku pedagogika. W firmie ista pracuje od 4,5 lat. Pracę rozpoczynała jako Młodszy Specjalista ds. Supportu, a po 1,5 roku pracy w firmie wygrała w Assessment Center i objęła stanowisko kierownicze.

Mariusz Spałek – ukończył informatykę na Politechnice Opolskiej. Od 4,5 lat pracuje w ista. Pracę rozpoczynał jako Młodszy Specjalista ds. Supportu, a po 2 roku pracy w firmie brał udział w Assessment Center, po którym objął stanowisko kierownicze.

Jasmin Glib – w ista pracuje od czerwca 2016. Od początku aktywna w zadaniu POST, aktualnie na stanowisku Eksperta.

Sylwia Kołakowska – ukończyła Uniwersytet Opolski, w ista jest od listopada 2018 r. Pracuje w zadaniu POST na stanowisku Specjalisty ds. Supportu.

Uniwersytet Opolski, Collegium Civitas, sala 106

29 maja 2019, godz. 13:00 – 14:00