fbpx

O Giełdzie Pracy Online – odmieniona formuła!

​Niezwykłe okoliczności, odmieniona formuła

Giełda Pracy Uniwersytetu Opolskiego to cykliczne wydarzenie, które organizujemy nieprzerwanie od 11 lat. W związku z sytuacją epidemiologiczną edycja stacjonarna tegorocznego wydarzenia została przeniesiona na jesień, natomiast chcielibyśmy zapoznać Was z opcją udziału w Giełdzie Pracy Online, która odbędzie się 21. kwietnia br.

Czego możecie się spodziewać po Giełdzie Pracy Online?

Profile wystawców – to namiastka tego, co zaproponujemy Wam i kogo spotkacie na Uniwersytecie Opolskim, w edycji stacjonarnej. Przeglądaj profile online na stronie www.kariera.uni.opole.pl w zakładce Giełda Pracy – Edycja Online – Profil Wystawcy

Oferty pracy, praktyk i staży
Ogłoszenia naszych wystawców są dostępne dla zalogowanych studentów i absolwentów w bezpłatnym serwisie akademickim www.biurokarier.edu.pl.
Uzupełniając profil zawodowy w serwisie staniesz się atrakcyjnym kandydatem do współpracy! Poznaj wystawców przeglądając profile firm i aplikuj samodzielnie na wybrane oferty!

Konsultacje z doradcą zawodowym

Wiemy, że część tematów trzeba przepracować indywidualnie i nawet najlepsze artykuły nie zastąpią bezpośredniego kontaktu z doradcą zawodowym. Przez cały dzień będziemy dyżurować i szlifować Wasze talenty. Skontaktuj się z nami!

Szkolenia online/ webinary czyli #zostańwdomu i skorzystaj z oferty online

Eksperci podzielą się z Wami najlepszymi radami! Rynek pracy zmienia się na naszych oczach. Powinniście świadomie przygotować się i wykorzystać czas spędzony w domu na doskonaleniu swoich umiejętności.

Podczas Giełdy Pracy Online proponujemy Wam dwa szkolenia online dotyczące autoprezentacji i procesu rekrutacji.

  • “Zaskocz rekrutera” – udostępniamy Ci autorski zestaw narzędzi trenerki, który wypracowała latami doświadczeń, m.in. przez prowadzenie rekrutacji i szkoleń dla działów HR.
    Prowadząca: Elżbieta Malik, wieloletni i certyfikowany trener obszarach sprzedaży i rozwoju kompetencji miękkich oraz coroczna prelegenta Career Expo. Sama w swojej karierze zatrudniła kilkaset osób i była odpowiedzialna za budowę kilkudziesięcioosobowych zespołów sprzedażowych m.in. w Banku Santander.

    Zapisy: https://badania.uni.opole.pl/index.php/92728?lang=pl
    Opis szkolenia: http://kariera.uni.opole.pl/gielda-pracy-online-zaskocz-rekrutera-21-04-2020/

Co więcej?

Konsultacje CV – wyślij nam swój dokument CV i odbierz indywidualne porady jeszcze tego samego dnia! Odśwież, zaktualizuj i zaprezentuj się swojemu przyszłemu pracodawcy z najlepszej strony!

Wyślij swój dokument (najlepiej pdf) przez stronę www.kariera.uni.opole.pl/CV i odbierz garść cennych porad!

 

Kontakt z nami

Pytania? Piszcie i dzwońcie! Jesteśmy dostępni dla Was

Do usłyszenia oraz do wirtualnego zobaczenia!