Wizyty w biurze ACK zawieszone do odwołania

​W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo informujemy, że kontakt z Akademickim Centrum Karier możliwy jest telefonicznie oraz e-mailowo, a także pocztą tradycyjną.

Wizyty stacjonarne, w biurze ACK, są zawieszone do odwołania.

Oferta ACK dostępna bez wychodzenia z domu

• Konsultacje z doradcą zawodowym odbywają się online. Chcesz uzyskać poradę?
  • Potrzebujesz konsultacji CV? Wyślij swój dokument na: kariera.uni.opole.pl/cv/
  • Chcesz porozmawiać nt. planowania kariery zawodowej? Porozmawiajmy przez telefon!
    Napisz do nas e-mail lub skontaktuj się z ACK przez formularz online i podaj temat, który Cię interesuje –  nasza doradczyni oddzwoni i umówi się z Tobą na telefoniczną konsultację, którą wyznaczymy wcześniej (w zależności od Twojej dyspozycyjności) w godz. 9-14.

Oferty pracy i praktyk

Serwis z ofertami pracy i praktyk dla studentów i absolwentów Uniwersytetu Opolskiego – zarejestruj konto, przeglądaj i aplikuj na wybrane oferty pracy.

Kontakt

Pozostajemy z Wami w stałym kontakcie. Piszcie i dzwońcie – na spotkania jeszcze przyjdzie czas.

WWW: kariera.uni.opole.pl
FB: https://www.facebook.com/ack.uni.opole/
E-mail: kariera@uni.opole.pl
TEL.: 77 452 7054

Dbajcie o siebie! Do zobaczenia wkrótce!