fbpx

Oferta ONLINE w Akademickim Centrum Karier

Jak wiecie, dostosowujemy ofertę Akademickiego Centrum Karier do aktualnych warunków. Wspierając akcję #zostańwdomu chcemy zaproponować uczestnikom, którzy dotychczas zapisali się na nasze aktywności, udział w szkoleniu ONline – wirtualne spotkanie z doradcą zawodowym.

Szkolenia organizowane w tradycyjnej formule zostały zawieszone, dlatego Akademickie Centrum Karier przygotowało ofertę ONline – w tym ofertę szkoleń prowadzonych “na żywo”. Oferta dostępna wirtualnie jest przeznaczona wyłącznie dla studentów Uniwersytetu Opolskiego i oznaczona została hasłem “ONLINE” przy nazwie. Aby skorzystać z oferty, należy zapisać się na szkolenie/konsultację przez formularz dostępny na stronie www.kariera.uni.opole.pl, zakładka Szkolenia. Każdy uczestnik otrzyma wiadomość organizacyjną wraz z opisem wymagań technicznych oraz informacją o materiałach potrzebnych do udziału w szkoleniu.

Ogólne zasady oferty online

Wymagania
W celu skorzystania z oferty online ACK:

Instalacja i logowanie
Szkolenie odbędzie się na platformie Microsoft Teams.
Oferta online przeznaczona jest dla studentów Uniwersytetu Opolskiego. Nie ma potrzeby zakładania dodatkowych kont.
Twoje indywidualne dane do logowania:
  1. Login: Twój e-mail studencki w domenie uni.opole. Wzór: nr_indeksu@student.uni.opole.pl
  2. Hasło: Twoje hasło do logowania jest takie samo jak do poczty e-mail.
Uwaga! Nie podawaj nikomu swojego hasła do poczty e-mail ani nie zapisuj hasła na nieznanych urządzeniach.
 
Instrukcja logowania dla studentów: [pobierz]
 

Czas trwania
Większość ofert online zaplanowana jest na 1 godz. zegarową, chyba że w opisie ustalono inaczej.

Spóźnienia? 
Prosimy o wirtualną obecność, aktywność i punktualność – w szkoleniach online nie obowiązuje kwadrans akademicki oraz nie przewidujemy opóźnień. Sprawdź swoje połączenie internetowe i dostęp do okna dialogowego, które otrzymasz w osobnej wiadomości na adres e-mail minimum dzień przed szkoleniem.
 

Przygotuj się!
Aby możliwie maksymalnie wykorzystać informacje zdobyte na szkoleniu, zapoznaj się z informacją organizacyjną wysłaną na adres e-mail. Przygotuj kartkę i coś do pisania! Burza pomysłów w trakcie szkolenia i ogrom ciekawostek do zapisania – gwarantowane!
 

Zaświadczenia
Za udział w szkoleniu każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie wraz z adnotacją o formie przeprowadzonego szkolenia. O terminie i miejscu odbioru poinformujemy uczestników indywidualnie e-mailowo.
 

Rezygnacja ze szkolenia
Nie możesz wziąć udziału w szkoleniu? Poinformuj nas o tym telefonicznie lub e-mailowo: 77/452-70-54/ kariera@uni.opole.pl
Dzięki wcześniejszej informacji inna osoba skorzysta z naszej oferty!
 

Pytania? Napisz i zapytaj!

Możesz je zadawać przed, po, a także w trakcie.

  • Przed szkoleniem – napisz do nas e-mail na adres: kariera@uni.opole.pl Nasz trener poruszy część tematów podczas szkolenia, na resztę odpowiemy e-mailowo.
  • W trakcie – każda aktywność online przewiduje czas na zadawanie pytań.
    Nasza wskazówka: zanotuj pytanie od razu na kartce, wówczas o niczym nie zapomnisz!
  • Po szkoleniu – czekamy na sugestie, opinie. Twoja wiadomość i ocena jest dla nas bardzo ważna!

Materiały na szkoleniu

Dokumenty omawiane przez trenera i materiały do pobrania udostępnione zostaną na platformie w zakładce Pliki. Dostęp do materiałów, po zalogowaniu, mają wyłącznie uczestnicy szkolenia.

 

Wirtualne do zobaczenia!