Online: Podstawowe zasady tworzenia CV | 26.05.2020

Opis szkolenia

Nie przygotowałeś jeszcze nigdy swojego dokumentu aplikacyjnego? Nie wiesz z jakich elementów składa się CV? Które z nich należy zamieścić, a z czego warto zrezygnować? Jakich podstawowych błędów nie popełniać? Na co zwracają uwagę rekruterzy? Zastanawiasz się jak opisać swoje doświadczenie zawodowe jeśli nie jest ono zbyt bogate?

Jeśli piszesz swój pierwszy dokument aplikacyjny lub porządkujesz i aktualizujesz swój dokument po dłuższym czasie to szkolenie jest dla Ciebie. Na szkoleniu Podstawowe zasady tworzenia CV dowiesz się:

• Czym jest profesjonalny dokument?
  • Jak wygląda podstawowa struktura CV?
  • Jakie elementy CV są obowiązkowe, a z których można zrezygnować?
  • Jakich błędów nie popełniać?
  • Jak rozpoznać swoje mocne i słabe strony oraz jak wykorzystać tę wiedzę w przyszłości!

Szkolenie skierowane dla osób, które:

• Nie posiadają doświadczenia zawodowego,
  • Chcą dowiedzieć się jak stworzyć swój pierwszy dokument aplikacyjny,
  • Planują uzyskać praktyczną wiedzę dotyczącą tworzenia dokumentów aplikacyjnych i procesu rekrutacji.

Prowadząca

Faustyna Cieślik, doradczyni zawodowa w Akademickim Centrum Karier Uniwersytetu Opolskiego.

Wydarzenie organizowane w ramach projektu Gra o Karierę

„Gra o karierę – Biura Karier dla Ciebie” to ogólnopolski projekt pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP oraz Przewodniczącego KRASP. Celem projektu jest promocja działalności Biur Karier na uczelniach wyższych w całej Polsce, zacieśnienie współpracy między Biurami Karier i utrwalenie ich pozytywnego wizerunku zarówno w środowisku zewnętrznym jak i uniwersyteckim. Szczegółowe informacje o programie “Gra o karierę” dostępne są na stronie www.graokariere.wordpress.com.

Cały harmonogram wydarzeń zaplanowanych w tygodniu 25-29 maja jest dostępny: tutaj  – sprawdź co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!

Przeczytaj zasady oferty online

Szczegółowe informacje dotyczące oferty online

Szkolenie prowadzone online.
Uczestnicy szkolenia otrzymają link na adres e-mail podany przy rejestracji.

26 maja 2020, godz. 13:00 – 14:00