Online: Savoir vivre prywatnie i w biznesie | 29.05.2020

O szkoleniu

Szkolenie pomoże osobom początkującym oraz średniozaawansowanym w zdobyciu praktycznych umiejętności w przygotowaniu oraz przeprowadzeniu spotkań służbowych, kurtuazyjnych oraz prywatnych. Podczas prelekcji przedstawione zostaną podstawowe informacje na temat etykiety spotkań, zasad savoir vivre oraz tworzenia marki osobistej, poprzez praktyczne i proste zasady, które możesz stosować już od dziś!

Prowadzący

Maciej Kochański – p.o. dyrektora Biura Marketingu i Public Relations Uniwersytetu Opolskiego, rzecznik prasowy UO oraz pełnomocnik ds. studenckich. Trener, nauczyciel i zapalony społecznik. Jest także członkiem Rady Fundacji Instytutu Rozwoju Kompetencji Społecznych w Warszawie. Jego obszary zainteresowań to te głownie związane z komunikacją, PR, zarządzaniem zespołem zadaniowym oraz tworzeniem i wykorzystaniem zespołów kreatywnych.

Wydarzenie organizowane w ramach projektu Gra o Karierę

„Gra o karierę – Biura Karier dla Ciebie” to ogólnopolski projekt pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP oraz Przewodniczącego KRASP. Celem projektu jest promocja działalności Biur Karier na uczelniach wyższych w całej Polsce, zacieśnienie współpracy między Biurami Karier i utrwalenie ich pozytywnego wizerunku zarówno w środowisku zewnętrznym jak i uniwersyteckim. Szczegółowe informacje o programie “Gra o karierę” dostępne są na stronie www.graokariere.wordpress.com.

Cały harmonogram wydarzeń zaplanowanych w tygodniu 25-29 maja jest dostępny: tutaj – sprawdź co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!

Przeczytaj zasady oferty online

Szczegółowe informacje dotyczące oferty online

Szkolenie prowadzone online.
Uczestnicy szkolenia otrzymają link na adres e-mail podany przy rejestracji.

29 maja 2020, godz. 16:00 – 17:00