W ramach tegorocznego Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Opolu zapraszamy na prelekcję:
Pasja sposobem na życie. Co zrobić, aby pasja stała się czymś więcej?
Prelekcja ma za zadanie udowodnić, że pasję, w tym przypadku taniec, można zamienić w swój zawód. Co więcej, chcemy pokazać, że dzięki ciężkiej pracy można pogodzić swoją pasję z innymi aktywnościami. Tutaj można poznać tajniki, jak przemienić swoje życie w sukces.
Zajęcia będą podzielone na 2 części: prelekcję oraz część praktyczną, gdzie uczestnik będzie miał okazję rozwinąć, bądź poznać nowe hobby, taniec.
Prowadząca: Karolina Konieczna
Karolina Konieczna, studentka 3 roku Filologii Germańskiej na Uniwersytecie Opolskim. Studentka działająca na rzecz środowiska akademickiego, tancerka, instruktorka tańca, osoba działająca na rzecz społeczeństwa oraz regionu. Karolina zajmuje się tańcem od 7 lat, łącząc swoją pasję z licznymi działalnościami. Medalistka licznych zawodów i mistrzostw tanecznych o zasięgu ogólnopolskim, czy międzynarodowym w Street Dance. Wolontariuszka podczas różnych imprez, konferencji, czy projektów, jak np. projekt “Rozum i Serce”, polegający na udzielaniu korepetycji dzieciom w Domu Dziecka. A w środowisku akademickim, Zastępca Przewodniczącej Rady Studenckiej Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Opolskiego, czy założycielka Koła Naukowego Germanistów.
O wydarzeniu:
Ogólnopolski Tydzień Kariery (OTK) jest akcją o zasięgu ogólnokrajowym zainicjowaną przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP. Jej celem jest propagowanie świadomych wyborów edukacyjnych oraz zachęcenie do planowania kariery zawodowej.
Działania kierowane są przede wszystkich do osób młodych, które stoją przed poważnymi decyzjami dotyczącymi swojej przyszłości zawodowej, a także do wszystkich, którzy pragną przyjrzeć się swoim dotychczasowym dokonaniom zawodowym czy edukacyjnym i ponownie wybrać właściwą dla siebie ścieżkę zawodową.
Pełna oferta Uniwersytetu Opolskiego znajduje się na stronie: https://kariera.uni.opole.pl/ogolnopolski-tydzien-kariery-w-opolu/

Uniwersytet Opolski, Studenckie Centrum Kultury, sala 13

22 października 2019, godz. 09:30 – 10:30