Pierwsze kroki na rynku pracy, to nie tylko wielka niewiadoma, ale i szereg korzyści, które nie zawsze umiemy wykorzystać. Rynek potrzebuje młodych przedsiębiorców, a i oni powinni potrafić się do niego dopasować oraz korzystać z udostępnionych im form zmierzających do udoskonalenia prowadzonego biznesu. Jedną z nich są ciekawe opcje i możliwości uzyskania finansowania „na start”, jak również i na dalszych rozwój. O tym jak tego dokonać, będzie mówił dr Marcin Śledzikowski, radca prawny z SDZLEGAL SCHINDHLEM. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, nie tylko tych już rozwijających się przedsiębiorców, ale i przede wszystkim studentów, którzy zastanawiają się nad wyborem formy rozpoczęcia działalności oraz możliwości, jakie zostały dla nich przewidziane.

Marcin Śledzikowski, to doktor nauk prawnych, radca prawny specjalizujący się w prawie cywilnym, prawie spółek oraz rozwiązywaniu sporów korporacyjnych. Wykładowca akademicki. Z powodzeniem prowadził złożone i skomplikowane procesy inwestycyjne, w zakresie uzyskania finansowania dla podmiotów zaczynających swoją działalność (strat-up).

Uniwersytet Opolski, Wydział Prawa i Administracji, sala 1.6

29 stycznia 2019, godz. 12:30-14:30