fbpx

Polsko-Amerykańska Akademia Liderów rekrutuje!

Polsko-Amerykańska Akademia Liderów, nie jest typową szkołą przywództwa. Nie zatrujemy Ci życia motywacyjnymi tekstami ani bezużytecznymi ogólnikami. Naszym celem jest wiedza i umiejętności, które przydadzą Ci się w życiu.

Czego uczymy? DZIAŁANIA!

  • Omówimy z Tobą metody marketingowe stosowane przez największe marki na świecie, nauczymy jak stworzyć interesujący post, co działa, a co nie działa. Przekażemy wiedzę jak wygląda praca oddolna i dlaczego jest taka ważna – to wszystko na naszym kursie Grassroots Leadership Academy w Warszawie.
  • Na Kursie Podstawowym Online uczymy najbardziej zaniedbanej, a jednocześnie niezwykle ważnej wiedzy, czyli podstaw ekonomii, polityki i etyki. Nie ma nic ważniejszego niż zrozumienie otaczającego Cię świata.

Zostań liderem społeczeństwa obywatelskiego – zacznij skutecznie działać na rzecz swoich idei, swojej społeczności i swojego kraju, a przy okazji WYGRAJ nagrodę.

Najlepsi uczestnicy naszych kursów pojadą m.in. na konferencję FEEcon do USA, szkolenie z przedsiębiorczości na Litwie oraz Liberty Camp we Włoszech.

Zapisy trwają do 28 kwietnia na: www.akademialiderow.edu.pl