fbpx

OFERTY PRACY I PRAKTYK

Serwis biurokarier.edu.pl – dla pracodawcy


Poszukują Państwo pracownika lub praktykanta? Pracodawcy mogą bezpłatnie umieszczać oferty pracy, staży, praktyk i wolontariatu oraz aktywnie poszukiwać kandydatów do pracy. Połączenie serwisu z systemem USOS umożliwia gromadzenie aktualnych i rzetelnych danych w CV dostępnych w serwisie. Zapraszamy do zamieszczenia ofert w serwisie www.biurokarier.edu.pl.

Czym jest serwis biurokarier.edu.pl ?


Serwis biurokarier.edu.pl to bezpłatna, międzyuczelniana platforma, którą współtworzą Uniwersytet Opolski, Uniwersytet Śląski, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie oraz Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Oferta zamieszczona w serwisie dotrze do studentów i absolwentów wszystkich wymienionych uczelni – a to oznacza, że publikowanie tej samej oferty w wielu miejscach jednocześnie jest zbędne. Więcej informacji o serwisie.

W jaki sposób oferta dociera do kandydatów?


Po zamieszczeniu Państwa oferty w serwisie, zostanie ona automatycznie rozesłana do osób, które będą spełniać podane kryteria.

Rejestracja w serwisie


Każdy pracodawca zakładający konto w serwisie trafia pod opiekę jednego z partnerskich Biur Karier (wybranego na podstawie lokalizacji siedziby Państwa firmy podczas rejestracji). Oferty składane w serwisie docierają do wszystkich kandydatów (niezależnie od tego, pod opieką jakiego biura zostały dodane). Akademickie Centrum Karier Uniwersytetu Opolskiego odpowiedzialne jest za województwa opolskie, dolnośląskie i lubuskie. Firma z siedzibą poza granicami Polski otrzyma losowo przypisanego opiekuna.

Korzyści dla pracodawców


Bezpłatne dodawanie i dystrybucja ofert pracy, staży, praktyk i wolontariatu. Pracodawca może bezpłatnie utworzyć swój profil i samodzielnie dodawać i edytować oferty.

Ogólnopolski zasięg. Dostęp do ofert mają wszyscy studenci i absolwenci zarejestrowani w Biurach Karier uczelni tworzących wspólnie ten serwis. W praktyce oznacza to, że oferta dodana przez firmę pod opieką jednego biura jest widoczna dla użytkowników z całej Polski.

Spersonalizowana wysyłka ofert. Użytkownicy spełniający wymagania oferty otrzymują mailowe powiadomienie o nowych ofertach zgodnych z ich preferencjami zawodowymi.

Wiarygodność. Dzięki połączeniu z Uniwersyteckim Systemem Obsługi Studiów (USOS), pracodawcy mogą mieć pewność, że informacje dotyczące przebiegu studiów zawarte w CV użytkowników są zgodne ze stanem faktycznym.

Osobne subkonta dla rekruterów dla pracowników różnych oddziałów jednej firmy.