Pracownia Liderów Prawa – Darmowy elitarny program

Weź udział w prestiżowym programie Pracownia Liderów Prawa!

Do 30 października mija termin zgłoszenia do kolejnej edycji elitarnego programu edukacyjnego „Pracownia Liderów Prawa”, realizowanego przez Instytut Wymiaru Sprawiedliwości, który przy prowadzonych projektach współpracuje z wykładowcami najlepszych uczelni świata, w tym między innymi z Uniwersytetu Harvarda, MIT, IESE Business School, czy też z SRI International.

Pracownia Liderów Prawa to nowoczesna forma kształcenia przyszłych prawniczych elit, które dzięki niej mogą czerpać z wiedzy i doświadczenia aktualnych liderów prawa, polityki oraz gospodarki. Wśród nich znajdują się między innymi wykładowcy najbardziej renomowanych polskich uczelni, jak również prawnicy pracujący dla najlepszych kancelarii oraz menedżerowie najwyższego szczebla pracujący w największych polskich przedsiębiorstwach.

Kolejne edycje Pracowni cieszą się stale rosnącą popularnością, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, podczas tej rekrutacji istnieje możliwość aplikowania do jednego z dwóch przygotowanych przez Organizatora Programów:

• Program Student to szansa na wymarzony start dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze studiami jak i tych, którzy pierwsze kroki mają za sobą. Do udziału w nim zapraszamy więc studentów I, II, III oraz IV roku.
    Formularz zgłoszeniowy
  • Program Główny adresowany jest do studentów ostatniego roku, absolwentów prawa, aplikantów i asystentów sędziów, prokuratorów oraz przedstawicieli innych zawodów prawniczych.
    Formularz zgłoszeniowy

Z wyjątkowej szansy doskonalenia swoich umiejętności, jaką jest Pracownia Liderów Prawa, skorzystać mogą zarówno studenci oraz absolwenci prawa, jak i innych kierunków, o ile byłoby to uzasadnione ich zaangażowaniem we wskazanym obszarze.

Przygotowany program obejmuje:

• Siedem zjazdów szkoleniowych przeprowadzonych w Warszawie lub w jej okolicach,
  • Szkołę Letnią,
  • Projekt Społeczny,
  • Udział w Pracowni jest nieodpłatny,
  • Zapewnione jest również wyżywienie oraz nocleg podczas zjazdów.

Uczestnicy projektu otrzymają certyfikat potwierdzający ukończenie przez nich programu, a wyróżniające się osoby także niepowtarzalną szansę na odbycie praktyk w Ministerstwie Sprawiedliwości, czy też w Instytucie Wymiaru Sprawiedliwości.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www.liderzy.iws.org.pl.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami dotyczącymi rekrutacji zachęcamy do obserwowania profili Pracowni Liderów Prawa w mediach społecznościowych: