fbpx

ARENA INKASO

PRACOWNIK BIUROWY

Nazwa firmy: ARENA INKASO
Profil firmy: USŁUGI WINDYKACYJNE
Stanowisko: PRACOWNIK BIUROWY
Miejsce pracy: UL. WSPÓLNA 7 OPOLE
Kontakt: 661843145

Poszukuję:

Tryb studiów:    dzienne;                 zaoczne;                 wieczorowe;
Kierunek studiów:   Prawo

Tytuł      magister;                 licencjat;                 inżynier;
Kierunek studiów:    Prawo

Wymagania wobec kandydatów: Osoby po ukończonych studiach (lub IV/V rok studiów niestacjonarnych) o kierunku PRAWO

– doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane

Zakres obowiązków: Zadania:

– wykonywanie wszelkich czynności biurowych,

– kontakt telefoniczny z klientami, sądami i kancelariami komorniczymi,

– monitorowanie prowadzonych spraw na każdym etapie postępowania,

– przygotowywanie korespondencji, obsługa wewnętrznych baz danych firmy

Oferowane warunki zatrudnienia: Oferujemy:

– praca w systemie jednozmianowym w godzinach 8-16, od poniedziałku do piątku,

– szkolenie wdrożeniowe + pełne wsparcie

– niezbędne narzędzia pracy,

– pracę w miłej atmosferze w młodym, energicznym zespole,

– zdobycie praktycznej znajomości prawa gospodarczego i prawa cywilnego egzekucyjnego

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV
Ilość etatów: 2

Termin ważności oferty: 4.04.2016