fbpx

e-direct sp. z o.o.

Specjalista Google AdWords

Nazwa firmy: e-direct sp. z o.o.
Profil firmy: Programowanie pod zamówienie klienta, serwisy www, sklepy internetowe, platforma aukcyjna, Certyfikowany partner Google Adwords
Stanowisko: Specjalista Google AdWords
Miejsce pracy: Opole
Kontakt: Mail: rekrutacje@e-direct.pl

Poszukuję:

Tryb studiów:    dzienne;                 zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów: Informatyka, Dziennikarstwo, Edukacja, Zarządzanie, filologia polska
Tytuł      magister;                 licencjat;                 inżynier;
Wymagania wobec kandydatów:
  • doświadczenia na podobnym stanowisku lub/i w sprzedaży, marketingu,
  • wiedzy w zakresie planowania działań reklamowych i kreowania wizerunku firmy w Internecie,
  • doświadczenie w obsłudze Google Adwords (sieć wyszukiwania, sieć reklamowa, Youtube)
  • znajmość innych sieci reklamowych,
  • znajomości podstaw analizy statystyk Google Analytics,
  • znajomości marketingu w mediach społecznościowych,
  • umiejętności bardzo sprawnego korzystania z sieci Internet, poczty elektronicznej oraz pakietu MS Office lub Google Apps.
  • znajomości rynku e-commerce, trendów, rozwiązań, kierunków rozwoju,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • systematyczności oraz bardzo dobrej organizacji pracy,

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: dziennikarstwo, PR, marketing, polonistyka),
  • praktyczna wiedza w zakresie narzędzi internetowych i programów statystycznych – SEM/SEO, Google Analitics,
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii e-mail marketingowych,
Zakres obowiązków:
  • przygotowanie strategii obecności w wyszukiwarkach, sieciach kontekstowych,
  • przygotowanie, optymalizacja, kontrola i raportowanie przebiegu kampanii reklamowych w wyszukiwarkach,
  • tworzenie treści na potrzeby strony WWW
  • tworzenie obsługa i koordynacji kampanii linków sponsorowanych,
  • analizę rynku i konkurencji w Internecie,
  • monitorowanie oraz analizę wyników,
  • sporządzanie raportów z prowadzonych działań,
Oferowane warunki zatrudnienia:
  • pracę w pełnym wymiarze godzin, w młodym, niewielkim i dynamicznym zespole oraz realny wpływ na wdrażane strategie marketingowe,
  • odpowiedzialne stanowisko zapewniające rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia – wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • szkolenia umożliwiające stały rozwój,
  • możliwość udziału w ciekawych projektach w Polsce i za granicą,

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
  • CV,
  • list motywacyjny,
  • ewentualne referencje,
  • zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez e‐direct Sp. z o.o. dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dania 29.08.97r. o ochronie danych osobowych.
Termin ważności oferty: 14 dni