fbpx

Agencja Au Pair Gawo

Au Pair – opiekun dziecięcy

Nazwa firmy: Agencja Au Pair Gawo
Profil firmy: Już od 15 lat nasza firma pośredniczy w organizacji wyjazdów Au Pair!

Polub nasz fanpage na facebooku! www.facebook.com/GawoAuPair

Stanowisko: WAKACYJNE WYJAZDY JAKO AU PAIR!
Miejsce pracy: zagranica
Kontakt: Ul. Skwer Kościuszki 17/19b/6

81-370 Gdynia

Tel. 58 629 75 16

Tel. kom. 601 628 907

Mail: aupair@gawo.pl

www.gawo.pl

Tryb studiów:    dzienne;                 zaoczne;                 wieczorowe;
Kierunek studiów:  każdy

Tytuł      magister;                 licencjat;                 inżynier;

Wymagania wobec kandydatów: -wiek 18-29 lat
-komunikatywna znajomość języka do którego chcesz wyjechać lub języka angielskiego
-doświadczenie w opiece nad dziećmi
– brak nałogów, niezamężność, bezdzietność,
– prawo jazdy będzie dodatkowym atutem,
Zakres obowiązków: – Pobyt 2-3 miesięczny u rodziny
– zapewnienie rzetelnej i troskliwej opieki nad dziećmi przez max 25-30 h/tyg.
– babysitting – nie więcej niż 3 wieczory/tyg.
– pomoc w lekki pracach domowych (utrzymanie pokoju dzieci w czystości, sprzątanie zabawek).
Oferowane warunki zatrudnienia: -kieszonkowe
– gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie,
– opieka agencji podczas całego pobytu.
Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Ilość etatów: 100

Termin ważności oferty: 30.06.2016