fbpx

Absolwent Miesiąca Łukasz Zalewski

Imię i nazwisko:

Luca Zalewski

Ukończony kierunek:

Kulturoznawstwo (nieukończony: język biznesu)

Czym obecnie się zajmujesz?

Jestem joginem za pieniądze. Prowadzę własne studio ćwiczeń, wykładam na wyższych uczelniach w Opolu przedmioty oparte o ćwiczenia psychofizyczne, w tym hatha jogę, zarządzam spółką www.instytutzen.pl. Oprowadzam po Rzymie i Wenecji oraz pilotuję grupy do Włoch.

Jakie działania podejmowałeś w czasie studiów, które pozwoliły Ci osiągnąć to, czym teraz się zajmujesz?

Zajmowałem się nie tylko studiowaniem, przez co nigdy nie miałem stypendium naukowego. Działałem w organizacjach pozarządowych, samorządzie studenckim, prowadziłem artystyczne grupy studenckie. To dało mi praktyczną wiedzę na temat funkcjonowania firm, rachunkowości, zarządzania i organizacji – tego żadne wykłady i książki nie oferują.

Czym dla Ciebie jest sukces?

Utrzymywanie się z wykonywania tego, co się lubi i realizacja marzeń.

A co jest Twoim największym sukcesem?

Realizacja każdego kolejnego marzenia.

Co byś poradził studentom, którzy stawiają pierwsze kroki na drodze rozwoju swojej kariery?

Nieważne ile płacą, ważna jest satysfakcja z tego, co robicie. Kiedy mam satysfakcję z tego, co robię, przykładam do tego swoją uważność, jestem w tym obecny, a to sprawia, że moja praca jest prawdziwa, przez co zostaje doceniona. Pieniądze nie są wartością. Wartością jest praca.

Podejmujcie się każdej pracy jaką dostaniecie w czasie studiów, to ważne by ten okres wykorzystać produktywnie. Każda praca was czegoś nauczy, choćby jak rozwiązać umowę o pracę jeśli wam nie będzie odpowiadała. Nigdy nie wiemy czym będziemy się w życiu zajmować. Można być Kierownikiem SCK a za rok joginem.

Absolwent Lutego 2016 - Luca Zalewski

Poznaj pozostałych Absolwentów Miesiąca Uniwersytetu Opolskiego


Zgłoś Absolwenta Miesiąca Uniwersytetu Opolskiego


1 + 12 =