Absolwent Miesiąca

Imię i nazwisko:

Ukończony kierunek:

Studia licencjackie na Uniwersytecie Opolskim – kierunek Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu – kierunek Zarządzanie, specjalizacja Zarządzanie Portem Lotniczym.

Czym obecnie się zajmujesz?

Po studiach otworzyłem własną firmę, w ramach której organizuję koncerty zespołu „Ponad Chmurami”. Poza tym współpracuję jako przedstawiciel ING Banku Śląskiego oraz zajmuję się wykonywaniem fotografii reportażowych. Poza pracą dużo podróżuję po świecie, a zapiski z podróży umieszczam na blogu www.taniepodroze.info.

Jakie działania podejmowałeś w czasie studiów, które pozwoliły Ci osiągnąć to, czym teraz się zajmujesz?

Podczas studiów rozwijałem wiele swoich pasji, które następnie stawały się moją pracą. Współpracowałem wtedy z wieloma mediami, także studenckimi jako fotoreporter. Poza tym podczas studiów poznałem moją obecną żonę Kasię i założyliśmy zespół, z którym gram od wtedy coraz więcej koncertów. Podczas studiów na dobre rozkręciła się także pasja do podróżowania i zaczęliśmy wyjeżdżać w coraz dalsze regiony świata.

Czym dla Ciebie jest sukces?

Sukces jest dla mnie robieniem tego, co się naprawdę lubi robić i dostawaniem za to odpowiedniego wynagrodzenia 😉

A co jest Twoim największym sukcesem?

Moim największym sukcesem jest to, że zespół „Ponad Chmurami” gra coraz większe koncerty i staje się bardziej rozpoznawalny w świecie polskiej poezji śpiewanej. Sukcesem, do którego dążę jest możliwość utrzymywania się tylko z koncertowania i zamieszkanie w domku w lesie z daleka od dużego miasta (a w wolnym czasie oczywiście częste podróżowanie).

Co byś poradziła studentom, którzy stawiają pierwsze kroki na drodze rozwoju swojej kariery?

Przede wszystkim radzę nie skupiać się jedynie na studiach. Jako studenci macie dużo wolnego czasu, który możecie wykorzystywać na rozwój swoich pasji, co nie pójdzie na marne. 🙂

Absolwent grudnia 2018

Poznaj pozostałych Absolwentów Miesiąca Uniwersytetu Opolskiego