Absolwentka Miesiąca

Imię i nazwisko:

Barbara Garbowska-Sypko

Ukończony kierunek:

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, specjalizacja: reklama prasowa – studia I stopnia
Komunikacja wizerunkowa, specjalizacja: reklama – studia II stopnia

Czym się obecnie zajmujesz?

Jestem młodszym specjalistą ds. marketingu w centralnym dziale sprzedaży i marketingu sieci Qubus Hotel.

Jakie działania podejmowałaś w czasie studiów, które pozwoliły Ci osiągnąć to, czym się teraz zajmujesz?

Działałam głównie w projektach studenckich, które wychodziły poza uczelnię. Były to przedsięwzięcia związane z rozwojem kreatywności oraz zdobywaniem doświadczenia w marketingu np. gra dla studentów innych kierunków, akcja przeciwko dokarmianiu dzikich kaczek, przewodnik po górach dla osób niepełnosprawnych.

Czym dla Ciebie jest sukces?

Sukces jest dla mnie jest realizacją planów i dążeniem do celu. To także łączenie pasji z pracą, którą się wykonuje.

A co jest Twoim największym sukcesem?

Moim największym sukcesem jest znalezienie pracy zgodnej z moimi zainteresowaniami i możliwość ciągłego rozwoju. Równie ważne jest to, że w pracy spotkałam wspaniałych ludzi, od których uczę się każdego dnia.

Co byś poradziła studentom, którzy stawiają pierwsze kroki na drodze rozwoju swojej kariery?

Osobom, które są na początku kariery doradziłabym działanie poza uczelnią. Przede wszystkim ważne jest zdobycie doświadczenia, aby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Ciekawe mogą być praktyki i staże, z których można wynieść dużo wiedzy oraz nabrać pewności siebie.

Zdjęcia: archiwum prywatne

Absolwentka Marca 2017 - Barbara Garbowska-Sypko