fbpx

ASTEK Polska Sp. z o. o.

 

Szukamy specjalistów i ekspertów IT – poznaj ASTEK Polska! ASTEK Polska to ponad 30 lat obecności na świecie, 13 lat w Polsce, 11 lokalizacji globalnie, 6 biur w Polsce, tytuł „Great Place to Work” i „Najlepsze Miejsce Pracy w Polsce”. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry inżynierskiej i IT oraz realizacji projektów informatycznych dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, high-tech, farmacji oraz logistyki w Polsce i za granicą.

Eksperci, z którymi tworzymy naszą firmę są dla nas najważniejsi. Chcemy współpracować z najlepszymi – zawsze w modelu partnerskim, gdzie podstawą jest wzajemny szacunek, zaufanie i zasada win-win. Nasi współpracownicy pracują w ramach Centrów Kompetencyjnych, które skupiają specjalistów z różnych obszarów i technologii – w praktyce pozwala to na pracę w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne, wysoki poziom wiedzy specjalistycznej, wymianę kompetencji, budowę społeczności i dostęp do najlepszych praktyk.

Jeśli zależy Ci na rozwoju – świetnie trafiłaś/eś! Nie zapominamy też o czasie wolnym 🙂 Spotykamy się w czwartki na imprezach integracyjnych – to nasze “Czwartek z ASTEK”. Zapraszamy też do sekcji koszykówki czy piłki nożnej! Dołącz do nas!

Sprawdź nasze oferty pracy na www.astek.pl/kariera

Jak przebiega proces rekrutacji w Państwa firmie?
  • Weryfikacja CV,
  • Rozmowa z ASTEK Polska,
  • Weryfikacja wiedzy technicznej,
  • Spotkanie u klienta,
  • Podpisanie umowy.
Autoprezentacja kandydata w świecie wirtualnym – perspektywa rekrutera

Wielu specjalistów z branży IT jest bardzo aktywnych w sieci. Aktualnie najpopularniejszym portalem w naszej branży jest LinkedIn, gdzie można opisać swoje doświadczenie zawodowe, a także prywatne projekty. Serwis pozwala także na publikowanie rekomendacji osób, z którymi świetnie nam się pracuje. To nasz główny portal do poszukiwania nowych pracowników, więc warto zadbać o to, żeby wszystkie sekcje były uzupełnione o aktualne informacje.

Czy ma Pan/i jakąś poradę dla kandydatów, którzy stresują się rozmową kwalifikacyjną?

Każdy kandydat powinien pamiętać o tym, że na rozmowę kwalifikacyjną należy się przygotować. To zdecydowanie zwiększa naszą pewność siebie. Oczywiście nie jesteśmy w stanie przewidzieć pytań, które padną na spotkaniu, ale poświęćmy chwilę aby zastanowić się nad tym, co jest dla nas w pracy najważniejsze, do czego dążmy i jakie są nasze mocne strony. Warto też poczytać o firmie, w której właśnie próbujemy się zatrudnić.

Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań i Gdańsk
CV lub uzupełniony profil na LinkedIn

Sprawdź nasze oferty pracy w serwisie www.biurokarier.edu.pl
Nie widzisz oferty logowania? Zarejestruj konto!

Więcej informacji o serwisie znajdziesz tutaj.