fbpx

CCIG Group Sp. z o.o.

CCIG Group to wyjątkowa organizacja w branży contact center, tworzona przez profesjonalistów wyspecjalizowanych w skutecznej wielokanałowej komunikacji biznesu. Stawiamy na elastyczne procesy, nowoczesne technologie i kreatywnych ludzi. Jesteśmy największą grupą call center w Polsce, z oddziałami w ponad 13 miastach w kraju.

Jak przebiega proces rekrutacji w Państwa firmie?

Proces rekrutacji w naszej firmie zaczyna się od analizy Twojego CV, które przesłałeś w odpowiedzi na nasze ogłoszenie. Następnym krokiem jest kontakt telefoniczny, jeżeli jesteś nadal zainteresowany objęciem stanowiska zaprosimy Cię na grupowe spotkanie rekrutacyjne w dogodnym dla Ciebie terminie. Podczas spotkania poinformujemy Cię o Twoich przyszłych obowiązkach, o wynagrodzeniu oraz wszystkich interesujących Cię sprawach związanych z naszą firmą. O pozytywnym przejściu rozmowy rekrutacyjnej dowiesz się telefonicznie, wtedy też zaprosimy Cię na profesjonalny pakiet wdrożeniowy U-know, po którym będziesz gotowy do objęcia stanowiska. Ostatnim etapem przed rozpoczęciem pracy, będzie podpisanie umowy.

Jakie kwalifikacje powinien posiadać idealny kandydat?

Jesteś dla nas idealnym kandydatem jeśli cechuje Cię zaangażowanie i pozytywne podejście do realizacji zadań oraz posiadasz chęci do pracy. Tylko tyle i aż tyle!

Jaki strój wybrać na rozmowę kwalifikacyjną?

Łączy nas to, co nas różni, dlatego nasz zespół tworzą osoby, które chcą i potrafią być sobą. To właśnie dzięki połączeniu wszystkich naszych odmienności nadajemy CCIG niepowtarzalny charakter. Dlatego nie oczekujemy od Ciebie określonego dress codu. Twój strój nie wpłynie na wynik rozmowy rekrutacyjnej.

Opole

CV

Sprawdź nasze oferty pracy w serwisie www.biurokarier.edu.pl
Nie widzisz oferty logowania? Zarejestruj konto!

Więcej informacji o serwisie znajdziesz tutaj.