Concept Plus Sp. z o.o.

Agencja Pracy Concept Plus z siedzibą w Opolu Posiadamy oferty pracy skierowanie dla studentów, absolwentów oraz specjalistów z różnych branż Zgłoś się do nas jeśli poszukujesz zatrudnienia w Niemczech

Jak przebiega proces rekrutacji w Państwa firmie?

Kandydaci mogą przyjść do biura, gdzie po wstępnej rozmowie możemy przedstawić oferty pracy. Osoby spoza Opola mogą wysłać CV na adres biura i wtedy przeprowadzamy rozmowę telefoniczną z kandydatem.

Jakie dokumenty są wymagane aby podjąć pracę  w okresie wolnym od zajęć dydaktycznych?

Aby podjąć zatrudnienie poprzez naszą Agencję trzeba mieć zaświadczenie o posiadanym statusie studenta (posiadamy stosowne dokumenty, które są dwujęzyczne i akceptowane w Niemczech).

Oprócz tego, kandydat wypełnia kwestionariusz osobowy oraz m.in. oświadczenie o posiadaniu ważnego dowodu osobistego. Służymy pomocą przy wypełnianiu dokumentów oraz przeprowadzamy przez cały proces rekrutacji od pierwszej wizyty w biurze, aż po wyjazd do pracy.

Czy ma Pan/i jakąś poradę dla kandydatów, którzy stresują się rozmową kwalifikacyjną?

Kandydaci powinni pamiętać, że rekruter nie jest egzaminatorem, a spotkanie ma służyć poznaniu kandydata. Spokój i uśmiech pomogą pokonać stres.

Opole

nie wymagamy

Sprawdź nasze oferty pracy w serwisie www.biurokarier.edu.pl
Nie widzisz oferty logowania? Zarejestruj konto!

Więcej informacji o serwisie znajdziesz tutaj.