Helen Doron Opole, Maths Riders

MathRiders to unikalny program nauczania matematyki, który pomaga uczniom rozumieć zagadnienia matematyczne i równocześnie czerpać przyjemność z nauki. Dzięki zróżnicowanym poziomom nauczania (matematyka dla młodzieży, dla młodszych dzieci i dla przedszkolaka) oraz przyjaznej atmosferze nauka jeszcze nigdy nie była tak prosta! Innowacyjny program, dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego dziecka, wykracza poza tradycyjne ramy pojmowania nauczania. Helen Doron uczy języka angielskiego dzieci w każdym wieku, od niemowląt po nastolatki. Dzięki naszym zabawnym, wciągającym i bezstresowym lekcjom wypełnionych muzyką, grami i szeroką gamą starannie zaplanowanych zajęć, dzieci uczą się angielskiego łatwo i naturalnie, tak samo jak uczą się języka ojczystego.

Czy ma Pan/i jakąś poradę dla kandydatów, którzy stresują się rozmową kwalifikacyjną?

Aby zminimalizować stres przed spotkaniem rekrutacyjnym warto na rozmowę kwalifikacyjną spojrzeć z innej perspektywy. Dla kandydatów na lektorów Centrum Helen Doron Opole może to być początek nowej, fascynującej, przepełnionej radością i satysfakcją drogi życiowej. To nowy etap, w którym zostaną poszerzone horyzonty kreatywności poprzez pracę z najlepszymi towarzyszami jakimi są dzieci. Otwierając się na pozytywne zmiany w naszym życiu będziemy przepełnieni ekscytacją, nie stresem.

Jakie cechy powinien posiadać idealny kandydat?

Odpowiedni kandydat na lektora Centrum Helen Doron Opole płynnie posługuje się językiem angielskim, lubi pracę z dziećmi i często się uśmiecha, gdyż pogodne nastawienie jest niezbędne.

Jak przebiega proces rekrutacji w Państwa firmie?

Po otrzymaniu aplikacji kontaktujemy się w wybranymi kandydatami. Rozmowa rekrutacyjna w Centrum Helen Doron Opole prowadzona jest w języku angielskim. Jest to czas, kiedy możemy poznać kandydata ale również opowiedzieć o naszej szkole i metodzie którą uczymy naszych kursantów. Kandydat ma możliwość obserwacji lekcji i zdecydować, czy jest to praca dla niego. Dopiero wtedy staje się częścią profesjonalnego zespołu i bierze udział w szkoleniu wstępnym oraz szeregu warsztatów dodatkowych wzmacniających umiejętności.

Opole

Sprawdź nasze oferty pracy w serwisie www.biurokarier.edu.pl
Nie widzisz oferty logowania? Zarejestruj konto!

Więcej informacji o serwisie znajdziesz tutaj.