fbpx

Hongbo Clean Energy Europe sp. z o.o.

Inżynier ds. Jakości

Nazwa firmy:  Hongbo Clean Energy Europe sp. z o.o.
Profil firmy:
Stanowisko: Inżynier ds. Jakości
Miejsce pracy:  Opole
Kontakt:  Małgorzata Okulska, tel. 518828014, biuro@hongbo.eu

Kierunek studiów: wykształcenie wyższe techniczne (optymalnie z zakresu zarządzania jakością)

Wymagania wobec kandydatów:
  • min 3-letnie doświadczenie na stanowisku menedżerskim w obszarze kontroli jakości w firmie produkcyjnej z branży przemysłowej
  • wykształcenie wyższe techniczne (optymalnie z zakresu zarządzania jakością)
  • bardzo dobra znajomość norm i narzędzi jakościowych oraz metod rozwiązywania problemów
  • wysoki poziom kompetencji przywódczych (zarządzanie zespołem, rozwój pracowników)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • certyfikat i praktyczna znajomość TPM, umiejętność zastosowania i wdrożenia
  • wymagany certyfikat audytora systemów ISO
  • umiejętność budowania raportów jakościowych jak również analiza nieprawidłowości (quality abnormality analysis )
Zakres obowiązków:
  • zarządzanie pracą działu kontroli jakości i nadzór nad jego efektywnością
  • realizacja strategii zarządzania jakością
  • zapewnienie najwyższego poziomu jakości procesów produkcyjnych
  • koordynowanie zadań i projektów dotyczących zapewnienia jakości w zakresie procesów produkcyjnych oraz łańcucha dostaw, włącznie z audytami jakościowymi wewnętrznymi i zewnętrznymi

planowanie działań prewencyjnych, nadzór nad opracowywaniem i wdrażaniem właściwych procedur dla lepszego funkcjonowania Systemu Zarządzania Jakością

Oferowane warunki zatrudnienia:
  • szkolenia techniczne prowadzone przez wewnętrznych oraz zewnętrznych trenerów
  • bardzo przyjazna atmosfera pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia
Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV w języku polskim i angielskim
Ilość etatów:  1

Termin ważności oferty:  30.04.2017