fbpx

Agencja Pośrednictwa Pracy ABC Work

Praktykant w dziale HR

Nazwa firmy:  ABC Work
Profil firmy:  Agencja Pośrednictwa Pracy, HR
Stanowisko:  Praktykant w dziale HR
Miejsce pracy:  Biała Podlaska / Praca zdalna
Kontakt:  570221444

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:

Wymagania wobec kandydatów: – Kandydat jest w trakcie studiów wyższych

– Kandydat łatwo nawiązuje kontakty interpersonalne

– Kandydat potrafi efektywnie pracować zarówno samodzielnie jaki i w zespole

– Kandydat chce się rozwijać i lubi wyzwania

– Kandydat potrafi gospodarować swoim czasem

Zakres obowiązków: – Zamieszczanie ogłoszeń na portalach internetowych

– Obsługa telefoniczna interesantów

– Pozyskiwanie kandydatów do pracy oraz klientów

– Budowanie i utrzymywaniu pozytywnych relacji z kandydatami

Oferowane warunki zatrudnienia: – Możliwość odbywania zdalnych praktyk

– Uczestnictwo w szkoleniach

– Możliwości rozwoju zawodowego

– Pracę w młodym, energicznym i pełnym pozytywnej energii zespole

– Współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV na adres: info@abcwork.eu
Ilość etatów:  1

Termin ważności oferty:  23.05.2017-23.06.2017