fbpx

Agencja pośrednictwa pracy Concordia Sp. z o.o.

Asystent osoby starszej

Nazwa firmy: Concordia Sp. z o.o.
Profil firmy: Agencja pracy
Stanowisko: Asystent osoby starszej
Miejsce pracy: Niemcy
Kontakt: 515-633-746
Student          dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  dowolny

Wymagania wobec kandydatów:
  • znajomość języka niemieckiego minimum w stopniu podstawowym;
  • chęć zdobycia doświadczenia;
  • bezkonfliktowość;
  • spokojne, ciepłe podejście do pacjenta;
  • mile widziane prawo jazdy.
Zakres obowiązków:
  • kompleksowa pielęgnacja podopiecznego;
  • prace domowe;
  • zakupy;
  • prowadzenie domu;
  • spacery;
  • wizyty u lekarza.
Oferowane warunki zatrudnienia:
  • terminowe wypłaty;
  • pracę w stabilnej certyfikowanej firmie;
  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (zachowana ciągłość umowy);
  • ciągłe ubezpieczenie (zarówno podczas pobytu w Polsce);
  • składki zdrowotne oraz społeczne (od których zależy Państwa przyszła emerytura) na czas wyjazdu opłacane od 4000 zł;
  • poświadczenie formularzem A1;
  • kartę EKUZ (jest to Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego, którą posługują się Państwo w Niemczech podczas wizyt u lekarza oraz w szpitalu);
  • na życzenie pracownika dodatkowe ubezpieczenie prywatne na czas pobytu w Niemczech;
  • ubezpieczenie zdrowotne dla członków rodziny;
  • zwrot kosztów dojazdu i powrotu do 150€ w obie strony lub zakup biletu na małego busa lub autokar;
  • bogaty wybór ofert;
  • konkurencyjne wynagrodzenie;
  • bonusy świąteczne za Boże Narodzenie i Wielkanoc;
  • sprawdzone oferty;
  • opiekę koordynatora na miejscu;
  • całodobowy telefon alarmowy;
  • miły i regularny kontakt z biurem;
  • bezpłatne wyżywienie;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • zdobycie doświadczenia;
  • możliwość podszkolenia języka niemieckiego;
  • często wsparcie niemieckich pielęgniarek ambulatoryjnych;
  • darmowe połączenia na telefony stacjonarne do Polski;
  • często dostęp do internetu.
Wymagane dokumenty aplikacyjne: Zainteresowane osoby prosimy o bezpośredni kontakt z biurem
lub przesyłanie CV na podany adres mailowy.  E-mail: opieka@agencja-concordia.pl
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego

Ania: 534 483 111, 32 729 81 54, 511 094 147

Paulina: 515 633 746, 32 718 64 58

Natalia: 504 131 616, 32 718 65 20

Ilość etatów: 5

Termin ważności oferty:  30.11.2016