fbpx

Agencja Pośrednictwa Pracy OTTO Polska Sp. z o.o.

Operator Automatu Szklarskiego (IS Machine Operator)

Nazwa firmy: OTTO Polska Sp. z o.o.
Profil firmy:
Stanowisko: Operator Automatu Szklarskiego (IS Machine Operator)
Miejsce pracy: Jedlice k/Ozimka
Kontakt: E-mail: opole@ottopraca.pl  tel. 774079471

Student     dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:

Wymagania wobec kandydatów: Wykształcenie zawodowe, mile widziana znajomość rysunku technicznego, gotowość do pracy w systemie zmianowym
Zakres obowiązków:
  • Obsługa automatów szklarskich,
  • utrzymanie odpowiedniego poziomu jakościowego produktów,
  • osiągnięcie założonych wskaźników produkcyjnych,
  • odpowiednia eksploatacja części formujących,
  • podejmowanie działań zmierzających do usuwania wad opakowań szklanych,
  • utrzymywanie procesu produkcyjnego według ustalonego standardu,
  • pogłębianie swojej wiedzy z zakresu formowania,
  • usuwanie drobnych awarii mechanicznych,
  • utrzymywanie należytego porządku na swoim odcinku
Oferowane warunki zatrudnienia:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • bezpieczne środowisko pracy,
  • stały grafik pracy zmianowej,
  • atrakcyjny pakiet socjalny oraz dodatek relokacyjny,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego na nowoczesnym parku maszynowym
Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV
Ilość etatów: 1

Termin ważności oferty: Od 05/05/2016 do 31/05/2016