fbpx

Agencja pośrednictwa pracy Projektanci Kariery

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Nazwa firmy:  Projektanci Kariery
Profil firmy:  Agencja Pracy
Stanowisko:  POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI
Miejsce pracy:  Opole
Kontakt:  rekrutacje@projektancikariery.pl

Student
Tryb studiów
                zaoczne
Kierunek studiów:

Wymagania wobec kandydatów:  – umiejętność sprzedaży i negocjacji z klientem

–  Perswazja to Twoje drugie imię

–  Samodzielność i umiejętność organizacji własnej pracy

–  Upór w dążeniu do celu

– Łatwość nawiązywania kontaktów i upodobanie do pracy z ludźmi

– Prawo jazdy kat. B, własny samochód – nie straszne Ci częste podróże na     krótkie dystanse

Spełnianie wymagań regulaminu projektu pt. „Reintegracja społeczno– zawodowa osób zagrożonych wykluczeniem społecznym w gminach Piwniczna – Zdrój, Krynica – Zdrój i Muszyna” dostępnego na stronie internetowej http://f-rr.org/projekt-w-ramach-dzialania-9-1-2-rpo-wm-2014-2020/warunek konieczny

Lub spełnianie wymagań regulaminu projektu pt. „Reintegracja/Aktywizacja – wsparcie dla osób bezrobotnych i biernych zawodowo z Małopolski” dostępnego na stronie internetowej http://f-rr.org/projekt82/warunek konieczny

Zakres obowiązków:
  • Pozyskiwanie ofert sprzedaży lub najmu
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Prezentowanie nieruchomości
  • Negocjacje z klientami
  • Obsługa transakcji i kontakt z podwykonawcami
  • Monitoring rynku nieruchomości
Oferowane warunki zatrudnienia:  – pracę pełną wyzwań i możliwości rozwoju

– przyjazną atmosferę w pracy

– komfortowe warunki zatrudnienia

Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV
Ilość etatów:  1

Termin ważności oferty:  –