fbpx

Agencja pośrednictwa pracy Projektanci Kariery

Rekruter pracowników z Ukrainy

Nazwa firmy:  Projektanci Kariery
Profil firmy:  Agencja Pracy
Stanowisko:  Rekruter pracowników z Ukrainy
Miejsce pracy:  Opole
Kontakt:  rekrutacje@projektancikariery.pl

Student
Tryb studiów
   zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:

Absolwent
Tytuł      magister;                  licencjat;

Wymagania wobec kandydatów:
  • Bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Organizacji czasu pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi
  • Konsekwencja i zaangażowanie
  •   Mile widziany student lub absolwent
Zakres obowiązków:
  • Rekrutacja i selekcja kandydatów na pracowników tymczasowych
  • Pozyskanie kandydatów na pracowników tymczasowych w oparciu o zamówienia klientów
  • Pomoc kandydatom w relokacji
  • Pomoc w przygotowywaniu dokumentów niezbędnych do legalizacji ich pobytu w Polsce
  •   Organizowanie i nadzór nad właściwym przepływem informacji pomiędzy poszczególnymi firmami i ich komórkami organizacyjnymi
Oferowane warunki zatrudnienia:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczny czas pracy
  • Możliwości rozwoju
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Niezbędne narzędzia do pracy
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV
Ilość etatów:  1

Termin ważności oferty:  –