fbpx

Agencja pośrednictwa pracy Projektanci Kariery

Specjalista ds. szkoleń

Nazwa firmy:  Projektanci Kariery
Profil firmy:  Agencja Pracy
Stanowisko:  SPECJALISTA DS. SZKOLEŃ
Miejsce pracy:  Opole
Kontakt:  rekrutacje@projektancikariery.pl

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:

Kierunek studiów:  psychologia, socjologia lub zarządzanie zasobami ludzkimi

Wymagania wobec kandydatów:
  • Ukończone studia wyższe – mile widziane: psychologia, socjologia lub zarządzanie zasobami ludzkimi
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku- min. 2 lata, w tym w realizacji projektów unijnych
  • Mile widziane doświadczenie w coachingu
  • Umiejętność obsługi programów MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • Zorientowanie na cel
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Doskonała organizacja czasu pracy
  • Samodzielność, odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność szybkiej selekcji najważniejszych informacji
  • Dyspozycyjność – gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
Zakres obowiązków:
  • Kompleksowe prowadzenie projektów szkoleniowych, TJ:

– organizacja szkoleń

– monitorowanie realizacji programu szkoleniowego

– wsparcie działu rekrutacji

– kontrola nad ewaluacją szkoleń

– współpraca z trenerami zewnętrznymi

  • Prowadzenie spraw administracyjnych działu- tworzenie umów z Klientami, koordynowanie budżetów, rozliczenia końcowe
  • Sporządzanie analiz i raportów z zakresu rynku HR
  • Czynny udział w kreowaniu pozytywnego wizerunku pracodawcy
Oferowane warunki zatrudnienia:
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienie
  • Dobrą atmosferę i komfortowe warunki pracy
  • Zgrany i dynamiczny zespół
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV
Ilość etatów:  1

Termin ważności oferty:  –