fbpx

Agencja pośrednictwa pracy Projektanci Kariery

Technik Informatyk

Nazwa firmy:  Projektanci Kariery
Profil firmy:  Agencja pracy
Stanowisko:  Technik Informatyk
Miejsce pracy:  Opole
Kontakt:  Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacje@projektancikariery.pl z nazwą stanowiska w temacie wiadomości

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  Informatyka

Wymagania wobec kandydatów:
  • Uczeń lub student kierunku informatyka, technik informatyki
  • Wiedza i umiejętności z zakresu informatyki oraz sprzętu elektronicznego
  • Uczciwość
  • Samodzielność
  • Dyspozycyjność
  • Zaangażowanie
Zakres obowiązków:
  • Instalacja systemów operacyjnych, sieci, drukarek i oprogramowania
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Doradztwo oraz opieka nad firmowym sprzętem i oprogramowaniem
Oferowane warunki zatrudnienia:
  • Pracę zdalną z wizytami w biurze, jeśli będą konieczne
  • Umowę zlecenie z określoną ilością h/miesiąc
  • Umowę do końca roku
Wymagane dokumenty aplikacyjne: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacje@projektancikariery.pl z nazwą stanowiska w temacie wiadomości.
Ilość etatów:  1

Termin ważności oferty:  23.09.2016