fbpx

Agencja pośrednictwa pracy RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.

PRACOWNIK KUCHNI

Nazwa firmy: RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.
Profil firmy: AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ
Stanowisko: PRACOWNIK KUCHNI
Miejsce pracy: OPOLE
Kontakt: ANNA PILAWKA, TEL.722100901, KOŁŁĄTAJA 9/2, OPOLE

Poszukuję:

STUDENT
Tryb studiów:     dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:

ABSOLWENT

Wymagania wobec kandydatów: – motywacja do pracy

– pozytywna energia

– umiejętność pracy w zespole

– otwartość i komunikatywność

 -książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych

Zakres obowiązków: – Przygotowywanie produktów zgodnie ze standardami oraz dbanie o ich jak najwyższa jakość

– Utrzymywanie czystości w miejscu pracy

– Współpraca w zespole i wsparcie w realizacji celów restauracji

Oferowane warunki zatrudnienia: – Praca w przyjaznej atmosferze, w dynamicznym, otwartym zespole nastawionym na realizację ambitnych celów

– Szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego

– bardzo elastyczny grafik pracy

– bardzo liczne benefity (premie, konkursy,zniżki pracownicze,szkolenia, możliwość rozwoju w strukturach restauracji)

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV
Ilość etatów: 3

Termin ważności oferty: 27.07.2016