fbpx

Agencja rekrutacyjna Grafton Recruitment

Młodszy specjalista w dziale zakupów i logistyki

Nazwa firmy: Agencja rekrutacyjna Grafton Recruitment oddział w Łodzi
Profil firmy:
Stanowisko: Młodszy specjalista w dziale zakupów i logistyki
Miejsce pracy: Kraków
Kontakt: lodz@grafton.pl
ABSOLWENT /STUDENT      magister;                  licencjat;                  inżynier;
Kierunek studiów:     Logistyka, Zarządzanie

Wymagania wobec kandydatów:
  • znajomość języka niemieckiego (B1),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1),
  • doświadczenie w obsłudze klienta – mile widziane ,
  • wykształcenie w obszarze logistyki, zarządzania łańcuchem dostaw – mile widziane,
  • duża motywacja i chęć rozwoju,
  • relokacja do Krakowa.
Zakres obowiązków:
  • analiza i interpretacja danych w systemie,
  • opracowywanie trendów zapasów i dostępności materiałów,
  • przygotowywanie dziennych, tygodniowych i miesięcznych raportów,
  • zapewnia wsparcie dla kupców,
  • zarządzanie łańcuchem dostaw: wyszukiwanie ewentualnych problemów lub błędów, wprowadzanie usprawniających działań,
  • konfrontacja materiałów związanych z realizacją zleceń w stosunku do faktycznego stanu.
Oferowane warunki zatrudnienia:
  • możliwość rozwoju w strukturach od początku istnienia organizacji,
  • godziny pracy biurowej,
  • budowanie marki na rynku polskim,
  • udział w licznych szkoleniach,
  • wsparcie finansowe w relokacji,
  • ustrukturyzowana ścieżka rozwoju / awansu,
  • praca dla stabilnej szwajcarskiej organizacji.
Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV ze zdjęciem,
Ilość etatów: 1

Termin ważności oferty:  –