fbpx

Agencja pracy LSJ HR Group

KELNER/ KELNERKA

Nazwa firmy: LSJ HR Group
Profil firmy: Agencja pracy
Stanowisko: Kelner/ka
Miejsce pracy: Niemcy
Kontakt: hotele@lsj.pl
ABSOLWENT Tytuł      magister;                  licencjat;                  inżynier;
Kierunek studiów:

Wymagania wobec kandydatów:
  • bardzo znajomość języka niemieckiego (rozmowa rekrutacyjna w języku niemieckim)
  • znajomość języka angielskiego
  • możliwość podjęcia pracy “od zaraz”
  • wykształcenie kierunkowe mile widziane
  • doświadczenie zawodowe
Zakres obowiązków:
Oferowane warunki zatrudnienia:
  • umowę o pracę na warunkach niemieckich oraz opiekę podczas trwania kontraktu
  • ubezpieczenie, załatwienie wszystkich formalności związanych z legalną pracą na terenie Niemiec
  • zakwaterowanie + wyżywienie w hotelu koszt 200 euro/ miesięcznie
  • pomoc w zorganizowaniu podróży
  • Kelner/ka  – 8.50 euro godz/ brutto przez pierwsze 3 miesiące + napiwki.
Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV ze zdjęciem w języku niemieckim

2 referencje od pracodawców (dodatkowy atut)

Ilość etatów: 1