fbpx

Agencja Pracy Tymczasowej Contrain Poland Sp. z o.o.

Specjalista ds. Rekrutacji

Nazwa firmy:  Contrain
Profil firmy:  Agencja Pracy Tymczasowej nr 5612
Stanowisko:  Specjalista ds. Rekrutacji
Miejsce pracy:  Opole
Kontakt:  a.niewiadomska@contrain.pl tel. 503 193 304

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  Zarządzanie, Psychologia, Socjologia – zaoczne magisterskie

Kierunek studiów:  Zarządzanie, Psychologia, Socjologia przynajmniej licencjat

Wymagania wobec kandydatów: -doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w Agencji Pracy Tymczasowej),

– wykształcenie wyższe w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, psychologii/socjologii,

– znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację,

– czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych,

– kreatywność i innowacyjność w rozwiązywaniu problemów,

– komunikatywność i otwartość oraz szerokie kompetencje interpersonalne,

– niezależność i samodyscyplina,

– znajomość Pakietu Office.

Zakres obowiązków:  – samodzielna realizacja i koordynacja projektów rekrutacyjnych dla klientów polskich i zagranicznych,
– utrzymywanie dobrych relacji z Kandydatami,
– prowadzenie dokumentacji oraz systematyczne raportowanie wyników,
– aktywne pozyskiwanie kandydatów,
– współpraca z innymi oddziałami firmy oraz Centralą a także z regionalnymi instytucjami na rynku pracy w tym udział w Targach i Giełdach Pracy.
Oferowane warunki zatrudnienia: – zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

– niezbędne narzędzia pracy,
– jasno zdefiniowane cele i wsparcie przełożonego przy wykonywaniu obowiązków,
– szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
– konkurencyjne wynagrodzenia z premią za osiąganie wyników,
– interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
– dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji i odpowiedzialność za rozwój biznesu,

– benefity pozapłacowe

Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV
Ilość etatów:  1

Termin ważności oferty:  Do 28.02.2017