fbpx

Agencja Wywiadu/Instytucja Rządowa

Pracownik Działu IT

Nazwa firmy:  Instytucja Rządowa
Profil firmy:  Centralna administracja państwowa
Stanowisko:  Pracownik Działu IT
Miejsce pracy:  Warszawa
Kontakt:  kadry@aw.gov.pl

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  Brak preferencji

Wymagania wobec kandydatów: Poszukujemy osób, które:

  • mają „zacięcie” w zakresie informatycznym lub elektronicznym;
  • zainteresowane są konfiguracją systemów informatycznych;
  • chętnie uczą się wykorzystania nowych technologii;
  • chcą rozwijać swoje umiejętności w ramach już funkcjonujących systemów.

Mile widziane będą:

  • wykształcenie techniczne, preferowane informatyczne lub elektroniczne;
  • znajomość zagadnień związanych z sieciami LAN;
  • podstawowa wiedza z zakresu administracji AD;
  • dobra znajomość systemów z rodziny Windows (Windows Server 2012R2, Windows 10);
  • podstawowa znajomość konfiguracji i utrzymania urządzeń sieciowych (Cisco).

Dodatkowym atutem będą:

  • znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL);
  • podstawowa znajomość narzędzia Sharepoint 2013.

Kandydaci muszą posiadać obywatelstwo polskie,

korzystać w pełni z praw publicznych – nie karani.

Zakres obowiązków: Szczegóły podczas rozmów kwalifikacyjnych.
Oferowane warunki zatrudnienia: Oferujemy pracę związaną z:

  • utrzymaniem, rozwojem i administracją istniejących systemów informatycznych;
  • projektowaniem oraz wdrażaniem nowych funkcjonalności oraz nowych rozwiązań;
  • rozwiązywaniem zgłoszeń użytkowników i monitorowaniem pracy istniejących systemów informatycznych;
  • atrakcyjnym pakietem socjalnym;
  • szkoleniami i możliwością podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • szkoleniami językowymi;
  • perspektywami awansu zawodowego.
Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV w języku polskim.
Ilość etatów:  10

Termin ważności oferty:  09.06.2017