fbpx

 ARC Rynek i Opinia

różne stanowiska (zespół badawczy, realizacja, data processing/IT, PR/social media – w tym stażyści)

Nazwa firmy: ARC Rynek i Opinia
Profil firmy: badania społeczne
Stanowisko: różne stanowiska (zespół badawczy, realizacja, data processing/IT, PR/social media – w tym stażyści)
Miejsce pracy: Warszawa
Kontakt: praca@arc.com.pl

Wymagania wobec kandydatów: Zapraszamy na nasz pokład każdego, dla kogo badania są pasją oraz kto oczekuje przyjaznego miejsca pracy w świetnej lokalizacji (dwa kroki od metra Plac Wilsona).Po wzroście obrotów odnotowanym za 2016 rok jesteśmy otwarci na poszerzenie naszych zespołów badawczych, działu realizacji oraz przetwarzania danych/IT o wybitnych pracowników i współpracowników. Obecna oferta jest skierowana do osób posiadających wcześniejsze doświadczenie pracy na podobnym stanowisku, ale poszukujemy tez stażystów do ww. działów
Zakres obowiązków: zależne od stanowiska
Oferowane warunki zatrudnienia: Wymiar zatrudnienia – pełny etat.
Forma zatrudnienia – do uzgodnienia.Model trzyskładnikowy: wynagrodzenie zasadnicze, gwarantowane prowizje od pozyskanych/zrealizowanych projektów, premia roczna. Dodatkowo świadczenia Benefit Systems oraz Lux Med.
Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV i list motywacyjny prosimy przesłać na adres praca@arc.com.pl
Proszę zaznaczyć, do którego działu składana jest aplikacja poprzez umieszczenie w tytule maila odpowiednio: dział badawczy / dział realizacji / przetwarzanie danych/IT / PR/social media.
Data publikacji oferty:  04.10.2017