fbpx

 ARENA INKASO

Konsultant telefoniczny

Nazwa firmy:  ARENA INKASO
Profil firmy:  USŁUGI WINDYKACYJNE
Stanowisko:  KONSULTANT TELEFONICZNY
Miejsce pracy:  UL. WSPÓLNA 7 OPOLE
Kontakt:  661843145

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  dowolny

Wymagania wobec kandydatów:  Kogo szukamy?
Ludzi podobnych do nas! Komunikatywnych, otwartych, mających swoje pasje, kreatywnych, odważnych, potrafiących przekonywać innych do swojego zdania i lubiących się rozwijać.
Zakres obowiązków:  Za co będziesz odpowiedzialny na stanowisku KONSULTANTA?
Twoje zadanie to pozyskiwanie informacji dotyczących ewentualnego zadłużenia firm w Polsce. Masz do dyspozycji gotową bazę firm, do których dzwonisz i pytasz, czy borykają się z kontrahentami nie spieszącymi się ze spłatą faktur 🙂 Jeśli usłyszysz odpowiedź twierdzącą – wypytujesz o sprawę i proponujesz bezpłatne spotkanie z przedstawicielem.
Praca więc nie polega na sprzedaży, ani na ściąganiu długów.
Oferowane warunki zatrudnienia:  Co dostaniesz od nas?
Gwarantujemy Ci stałą pracę w systemie jednozmianowym (pon.-pt. od 8-16) na umowę zlecenia. Twoje wynagrodzenie to podstawa i premia. Wszystkiego Cię oczywiście nauczymy, oprócz szkolenia wdrożeniowego w teorii i praktyce, będziesz mieć w każdy poniedziałek, środę i piątek warsztaty z technik sprzedaży/komunikacji/asertywności/pewności siebie, a także szkoleń z elementami wiedzy prawniczej, itp.
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV
Ilość etatów:  7

Termin ważności oferty:  06.11.2016