fbpx

 ARENA INKASO

Prawnik/ Radca prawny
Nazwa firmy:  ARENA INKASO
Profil firmy:  USŁUGI WINDYKACYJNE
Stanowisko:  PRAWNIK/RADCA PRAWNY
Miejsce pracy:  UL. WSPÓLNA 7 OPOLE
Kontakt:  661843145

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  Prawo

Wymagania wobec kandydatów: Kogo szukamy?

  • radcy prawnego lub osoby po studiach prawniczych, bądź w trakcie ostatniego roku studiów w trybie niestacjonarnym;
  • osoby podobnej do nas: komunikatywnej, otwartej, odpowiedzialnej, asertywnej, pewnej siebie, kreatywnej, lubiącej się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę.
Zakres obowiązków:
  • wykonywanie czynności biurowo-kancelaryjnych;
  • obsługę klientów (kontakt telefoniczny, negocjacje z wierzycielami i dłużnikami);
  • wykonywanie wszelkich czynności finansowych zw. z postępowaniami procesowymi;
  • monitorowanie prowadzonych spraw.
Oferowane warunki zatrudnienia:
  • praca w systemie jednozmianowym w godzinach 8-16, od poniedziałku do piątku;
  • umowa o pracę; przez pierwsze 3 miesiące na okres próbny;
  • szkolenie wdrożeniowe + pełne wsparcie + szkolenia firmowe;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • pracę w miłej atmosferze w młodym, energicznym zespole’
  • zdobycie praktycznej znajomości prawa gospodarczego i prawa cywilnego egzekucyjnego.
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV
Ilość etatów:  1

Termin ważności oferty:  06.11.2016