fbpx

 Arena Inkaso

Specjalista ds. obsługi klienta

Nazwa firmy:  Arena Inkaso
Profil firmy:  Prawny
Stanowisko:  Specjalista ds. obsługi klienta
Miejsce pracy:  ul. Wspólna 7 Opole
Kontakt:  77 474 10 17
Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  –
Wymagania wobec kandydatów: Kogo szukamy?
Ludzi podobnych do nas! Komunikatywnych, otwartych, mających swoje pasje, kreatywnych, odważnych, potrafiących przekonywać innych do swojego zdania i lubiących się rozwijać.
Zakres obowiązków: Za co będziesz odpowiedzialny na tym stanowisku?
Kontaktujesz się z Firmami i pytasz, czy potrzebują pomocy w odzyskaniu swoich pieniędzy od kontrahentów, którzy nie zapłacili za faktury. Jeśli dana firma posiada dłużników – wypytujesz o sprawę i proponujesz spotkanie z którymś z naszych Przedstawicieli Regionalnych, natomiast nie umawiasz konkretnego terminu – Przedstawiciele już sami kontaktują się z Twoim potencjalnym klientem, by ustalić dogodny termin.
Praca więc nie polega ani na sprzedaży ani na ściąganiu długów!
Oferowane warunki zatrudnienia: Co dostaniesz od nas?

  • u nas nie ma systemu zmianowego – pracujesz od 8:00 – 16:00,
  • weekendy wolne,
  • przerwy co 2 godziny,
  • podstawa – 11zł/h NA RĘKĘ (13ZŁ/h brutto) i bardzo atrakcyjny system premiowy,
  • umowa zlecenie, ale odprowadzane składki ZUS,
  • dogodny dojazd – autobus nr 9 zatrzymuje się przy samej Firmie,
  • brak targetów i alertów,
  • luźna atmosfera,
  • młodzi i przyjaźni ludzie (zespół do 14 osób, a nie 100…),
  • sywilne, techniki komunikacyjne, sprzedaży, etyczny wpływ na klienta, asertywność, pewność siebie, motywacja, samorozwój, itp.,
  • konkursy z nagrodami.
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV na adres: rekrutacja@arenainkaso.pl
Ilość etatów:  1
Termin ważności oferty:  Praca od zaraz. Oferta ważna do 22.12.2017!