fbpx

Bank BPH

Doradca Klienta z funkcją Kasjera

Nazwa firmy: Bank BPH
Profil firmy: Bankowość
Stanowisko: Doradca Klienta z funkcją Kasjera
Miejsce pracy: Opole
Kontakt: rekrutacjabph@alexmann.com

Tryb studiów:    dzienne;                 zaoczne;                   wieczorowe;
Kierunek studiów:  każdy

Tytuł      magister;                 licencjat;                 inżynier;

Wymagania wobec kandydatów: ·         Doświadczenie w sprzedaży produktów bankowości detalicznej lub/i innych produktów finansowych;

·         Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe;

·         Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu długofalowych relacji biznesowych;

·         Inicjatywa i kreatywność w pozyskiwaniu klientów;

·         Orientacja na osiąganie wyników i wysoka motywacja do pracy;

·         Bardzo dobra organizacja czasu pracy i wysoka kultura osobista;

·         Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

·         Minimum średnie wykształcenie;

Zakres obowiązków: ·         Sprzedaż produktów i usług bankowych dla nowych i dotychczasowych klientów Banku;

·         Budowanie i utrzymywaniem długofalowych relacji biznesowych z pozyskanymi klientami;

·         Realizacja celów sprzedażowych zgodnie z wewnętrznie określonymi standardami Banku;

·         Dbanie o wysoką jakość sprzedaży i obsługi klienta w oddziale Banku;

·         Obsługa operacji i transakcji gotówkowych w oddziale;

·         Działania marketingowe wspierające proces sprzedaży;

·         Kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku na lokalnym rynku.

Oferowane warunki zatrudnienia: ·         Możliwość rozwoju zawodowego w ramach globalnej, dynamicznie rozwijającej się organizacji;

·         4 tygodniowe szkolenie wdrażające w pracę Doradcy Klienta w naszym Banku, a w nim szkolenia: sprzedażowe, produktowe, narzędziowe, proceduralne, systemowe i inne;

·         Możliwość indywidualnej współpracy z Coachem;

·         Wsparcie Mentora w pierwszych miesiącach pracy;

·         Atrakcyjny pakiet benefitowy: m. in. prywatną opiekę medyczną, świadczenia świąteczne i wiele innych;

·         Możliwość dofinansowania do karty multiport/multibilet, wypoczynku;

·         Ubezpieczenie NNW i na życie;

·         Atrakcyjny system wynagrodzeń w tym premię uzależnioną od indywidualnych wyników;

·         Możliwość udziału w: konkursach sprzedażowych, inicjatywach promujących zdrowy tryb życia, rozwój zawodowy, licznych akcjach wolontariackich, szkoleniach poszerzających Twoją wiedzę, umiejętności i horyzonty.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV
Ilość etatów: 1

Termin ważności oferty: 12.03.2016