fbpx

Biuro Rachunkowe NET spółka z o.o.

Asystent

Nazwa firmy:  Biuro Rachunkowe NET spółka z o. o.
Profil firmy:  Biuro rachunkowe
Stanowisko:  Asystent
Miejsce pracy:  Opole i Krapkowice
Kontakt:  biuro@biurorachunkowe.net.pl
Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  Ekonomia, rachunkowość, finanse,
Wymagania wobec kandydatów:  Mile widziane wcześniej odbyte praktyki w biurach rachunkowych i nabyte umiejętności w zakresie księgowania operacji gospodarczych do ksiąg rachunkowych
Zakres obowiązków:  Asystent(ka) księgowy(a) będzie się zajmować obsługą administracyjną biura i przyuczać się w zakresie obsługi księgowej firm – klientów biura.
Oferowane warunki zatrudnienia: Umowa zlecenie. Elastyczny czas pracy dla studenta V roku dostosowany do rozkładu zajęć.

Po okresie wstępnym i skończeniu studiów istnieje możliwość szybkiego objęcia stanowiska samodzielnego i uzyskania stałej umowy o pracę.

Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV, list motywacyjny
Ilość etatów:  1
Termin ważności oferty: 15.02.2018 r.