fbpx

 CE MASTER

Lektor j. angielskiego lub/i niemieckiego, włoskiego

Nazwa firmy: CE MASTER
Profil firmy: Szkoła Języków Obcych
Stanowisko: Lektor j. angielskiego lub/i niemieckiego, włoskiego
Miejsce pracy: Opole
Kontakt: szkola@cemaster.pl

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów: Filologia angielska, filologia germańska

Wymagania wobec kandydatów: Wykształcenie pedagogiczne, mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi
Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć z dziećmi (7-13 lat) oraz zajęć indywidualnych
Oferowane warunki zatrudnienia: Uzyskanie doświadczenia w pracy z grupą, szkolenia metodyczne, atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy. Praca na terenie Opola
Wymagane dokumenty aplikacyjne: Dokument potwierdzający znajomość języka oraz wykształcenie pedagogiczne (kursy)

Termin ważności oferty: Czerwiec 2019