fbpx

 Coroplast sp. z o.o.

Specjalista w dziale rekrutacji i komunikacji

Nazwa firmy:  Coroplast Sp. z o.o.
Profil firmy:  Międzynarodowa firma produkcyjna z branży automotive
Stanowisko:  Specjalista w dziale rekrutacji i komunikacji
Miejsce pracy:  Strzelce Opolskie
Kontakt:  l.kulawik@coroplast.pl

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  psychologia, ZZL, socjologia, social media, marketing, dziennikarstwo lub pokrewne

Wymagania wobec kandydatów:  Aplikuj jeśli:

  • Jesteś absolwentką/absolwentem, studentem/studentką ostatnich lat studiów takich jak: psychologia, ZZL, socjologia, social media, marketing, dziennikarstwo i pokrewne
  • Interesujesz się tematyką HR, PR, wykorzystaniem social media w budowaniu wizerunku
  • Posługujesz się poprawną polszczyzną oraz grafiką, jesteś fanem social media
  • Jesteś optymistą, osobą pełną energii i świetnych pomysłów, a do tego jesteś dyspozycyjny/ dyspozycyjna do pracy przynajmniej 4 dni w tygodniu
  • Zależy Ci na zdobyciu doświadczenia w rekrutacji i komunikacji
  • Szybko się uczysz i nabywasz samodzielności w działaniu
Zakres obowiązków:  Zakres obowiązków:

  • opracowywanie profili kandydatów
  • przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń o pracę
  • wstępna selekcja CV kandydatów
  • umawianie kandydatów na spotkania
  • prowadzenie rozmowach rekrutacyjnych i rekomendowanie rozwiązań
  • współpraca z agencjami pracy
  • współpraca ze szkołami i uczelniami
  • przygotowywanie materiałów do komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
  • prowadzenie działań w mediach społecznościowych
  • dbanie o doskonałą komunikację w organizacji i na zewnątrz
Oferowane warunki zatrudnienia:  Oferujemy:

  • Umowę o pracę na okres 6 miesięcy
  • Wynagrodzenie 3,000 PLN / miesiąc
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę nad projektami HR
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Doświadczenie w międzynarodowym zespole i dynamicznym środowisku pracy
  • Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV z opisem kompetencji ujętych w wymaganiach dla kandydata
    Ilość etatów:  2

    Termin ważności oferty:  30.11.2017